118Haber
09 Ekim 2015 Cuma
Bu tarihe dikkat! Saatler geri alınacak
Şehirlerarası yük ve yolcu taşıyan ticari araçların kış lastiği takma zorunluluğu 1 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
Yapı Denetime Sıkı Denetim Geliyor!
Emekliden sosyal tarife isteği
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Temmuz 2013 Salı 10:34

Hdı Sigorta, Acenteleri İle Buluştu

HDI Sigorta, İstanbul Avrupa Bölgesi acenteleri ile 24 Haziran tarihinde düzenlediği kahvaltı organizasyonunda buluştu.

- HDI Sigorta, İstanbul Avrupa Bölgesi acenteleri ile 24 Haziran tarihinde düzenlediği kahvaltı organizasyonunda buluştu.

Yıldız Parkı Çadır Köşkü'nde gerçekleşen, 30'u aşkın acentenin katıldığı kahvaltıda, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu'nun yaptığı açılış konuşmasının ardından acentelerin soru ve görüşlerine yer verildi. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tevfik Somer'in ve İstanbul Bölge Müdürü Handan Alpay'ın yanı sıra birçok yönetici ve çalışanın katıldığı organizasyonda acentelerin sorularına tek tek cevap verildi.

Etkinlikte konuşan Hancıoğlu, "HDI Sigorta olarak en önemli satış kanalı olduğuna inandığımız acentelerimizle bir araya gelmek, onları dinlemek aradaki iletişimi pekiştirmemize büyük katkı sağlıyor. Kurduğumuz iletişimin motivasyonu arttırıcı etkisini yakın zamanda düzenlemiş olduğumuz Türkiye genelinden acentelerimizin katılımıyla gerçekleşen acente konseyinde görmüştük. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada acentelerimizle bir araya gelmek için her fırsatı değerlendirerek, böyle keyifli organizasyonlar yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.