118Haber
10 Ekim 2015 Cumartesi
Bu tarihe dikkat! Saatler geri alınacak
Şehirlerarası yük ve yolcu taşıyan ticari araçların kış lastiği takma zorunluluğu 1 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
Yapı Denetime Sıkı Denetim Geliyor!
Emekliden sosyal tarife isteği
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Kasım 2013 Pazartesi 01:14

Meclis Üyeleri Belediye Başkanını Protesto Etti

Aydın Belediyesi’nin bütçe görüşmeleri için dün akşam yapılan 4. Oturumda dan da sonuç alınamadı. Bütçe kitapçığındaki rakamların tutarsızlığı nedeniyle dün akşam 24 saat sonraya ertelenerek bu akşam saat 18:00’de toplanması gereken Aydın Belediye Meclisi

- Aydın Belediyesi’nin bütçe görüşmeleri için dün akşam yapılan 4. Oturumda dan da sonuç alınamadı. Bütçe kitapçığındaki rakamların tutarsızlığı nedeniyle dün akşam 24 saat sonraya ertelenerek bu akşam saat 18:00’de toplanması gereken Aydın Belediye Meclisi çoğunluk sağlanamadığı için toplanamadı.

Toplantıya AK Parti ve MHP’nin sadece grup sözcüleri katılırken, bağımsız üyeler de katılmadı. Çoğunluk sağlanamadığı için oturum gerçekleştirilemeyince, protesto edildiğini fark eden Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu çok gerildi. Meclisi açma ve kapatma yetkisinin kendisinde olduğunu belirten Başkan Çerçioğlu, toplantıyı yarın sabah saat 08:00’e aldı. Hafta sonu ve sabahın erken saatlerine alınan toplantıda Belediye Başkanın Özlem Çerçioğlu’nun amacının farklı olduğunu belirten muhalefet üyeleri, “Hatalarla dolu olan bütçeyi Belediye Başkanı oldu bittiye getirip onaylatmak istiyor” diye konuştular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.